Service portaal
0
Sluiten

Laadpaal voor uw Opel Ampera Hybrid

Laadpaaldirect | wij monteren uw laadpaal. Capaciteit: 1x14A Snelheid: 15 km/u, 3.3kW Toon meer

Merken

Type connector

Autorisatie

Vermogen / Output

Prijs

-
2 Producten
Newmotion Home Standard 3,7kW (gebruikt)

Newmotion Home Standard 3,7kW (gebruikt)

De NewMotion Home Standard heeft een hoge betrouwbaarheid en is eenvoudig in gebruik. De lader kan zakelijk verrekenen via een extra datakabel.

€ 499,-
Eve Single S-Line (3-fase, socket)

Eve Single S-Line (3-fase, socket)

De Alfen Eve Single S-Line is een gunstig geprijsde 3-fase laadpaal die met tot 11kW kan laden. De laadpaal vereist een vrije datapoort in de meterkast voor vaste internet verbinding en communicatie met de backoffice

€ 949,-

Opel Ampera Hybrid

De Opel Ampera Hybrid is leverbaar vanaf 34,900€. De actieradius van de Opel is, tijdens ideale omstandigheden, 60 kilometer. De Ampera heeft een topsnelheid van 161km/u en bereikt de honderd kilometer per uur in 9.0 seconden.

 

Specificaties van het laden:

Accu (beschikbaar): 11.0kWh

Type stekker: Type 1

Laadsnelheid: 15km/u

Laadtijd: 4u

Laadcapaciteit: 1x14A (3.3kW)

 

Hierboven vind u de laadpunten die uiterst geschikt zijn voor uw auto. Deze laadpunten zorgen voor het optimale resultaat.

Vergelijk 0

Voeg nog een product toe (max. 5)

Start vergelijking